najupratovanienajupratovanie

„Čistota pol života...“

To, že zdravie a čistota spolu úzko súvisia, všetci dávno vieme. Často si však neuvedomujeme jednu dôležitú vec. Nie všetko, čo sa nám naoko zdá čisté, je aj v skutočnosti naozaj čisté. Okom je neviditeľné to, čo sa ukrýva v našich domovoch a v priestoroch , v ktorých trávime väčšinu času. Nevidíme, čo sa skrýva v sedačke, na ktorej si každý večer tak pohodlne vychutnávame svoj obľúbený seriál, v koberci na ktorom sa tak rado hrá naše dieťa, či v matracoch na ktorých prespíme denne viac ako 5-6 hodín.

Sú to každodenné predmety, ktoré sú na oko zdanlivo čisté , ale… . A to ale, sú práve okom neviditeľné čiastočky prachu, špiny, baktérií, roztočov a iných alergénov, ktoré škodlivo pôsobia na naše zdravie. Možno si poviete, že sa vás to netýka, však vy upratujete a u vás je čistota. Ale nie je upratovanie ako upratovanie. Rozdiel, totiž medzi domácim a profesionálnym upratovaním, je obrovský. Stroje, ktoré pri profesionálnom upratovaní používame dokážu zničiť baktérie a rozpustiť aj tú najhlbšiu špinu. Je to hĺbkové čistenie vykonávané za pomoci najmodernejších technológií. Iba tak sa v domácnosti zbavíte baktérií a iných zdraviu škodlivých látok. Pracujeme so špičkovými, značkovými a vysoko výkonnými strojmi a čistiacimi prostriedkami, ktoré sú osvedčené nielen u nás, ale aj v zahraničí.

„Prečo práve my?“

Záleží nám na vašej spokojnosti a preto je u nás zákazník na prvom mieste. Vždy a všade! Upratovanie vykonávajú stáli a zodpovední pracovníci, ktorých práca je spoľahlivá a precízna. S touto prácou majú dlhoročné skúsenosti. Kvalita upratovania je pravidelne monitorovaná a prispôsobená požiadavkám našich zákazníkov. A ako poďakovanie pre našich verných zákazníkov máme pripravený aj bonusový program, v ktorom si môžu uplatniť upratovanie zdarma. Pretože naším cieľom je dokonalá čistota a vaša spokojnosť.

Všetky služby poskytujeme s profesionálnymi strojmi a nami dodávanými čistiacimi prostriedkami.

Naši pracovníci sú spoľahliví, diskrétni, precízni s čistým výpisom z registra trestov, s dlhoročnou praxou a záujmom, čo najviac vyhovieť vašim požiadavkám a spokojnosti.

 
 

Ponúkame vám

Upratovanie:

  • Domácností,
  • Kancelárií,
  • Nebytových priestorov,
  • Hotelov,
  • Spoločenských miestností,
  • Sobášnych miestností,
  • Kongresových sál,
  • Zdravotníckych zariadení,
  • Administratívnych budov,
  • obchodných priestorov

Čistenie parným čističom:

Čistenie dlažby, obkladov a špár tlakovým parným čističom. Taktiež vieme aplikovať na kamenné povrchy a schody.

Umývanie okien:

Dôkladné umývanie okien a odstraňovanie mastných fľakov z povrchu okien profesionálnymi prostriedkami na industriálnej úrovni.

Tepovanie:

Tepovanie kobercov a čalúnenia. Čistenie do hĺbky. Oživenie čalúneného nábytku.

 

Rýchly kontakt na nás

Neváhajte kontaktovať firmu KS & NAJ s dopytom, alebo otázkami ohľadne našich služieb.